Par mums

Mēs esam ģimenes uzņēmums - zemnieku saimniecība, kas strādā mīlot darbu un dabu. Saimniekot sākām 2016. gadā, pārņemot saimniecību no vecākiem. Audzējam graudaugus, esam izveidojuši smiltsērkšķu dārzu 4 ha platībā un uzņemam viesus atpūtas namiņā.
2018.gadā iesniedzām ES Mazo lauksaimnieku projektu, kas deva iespēju iegādāties nepieciešamo tehniku graudaugu nozarei. Skatoties nākotnē un izvirzot jaunus mērķus, tika pieņemts lēmums dažādot nozares un sākām audzēt smiltsērkšķus, 2020. gadā iestādot pirmos 2 ha. Kopš 2023. gada decembra smiltsērkšķu dārzs uzņem arī viesus, ir tapis Smiltsērkšķu namiņš ar nakšņošanas iespējām, kas īstenots pateicoties LEADER projektam. 

Saimniecības “Eģīši” ražotā produkcija ir bioloģiski sertificēta. Saimniecībai ir svarīgas ilgtspējīgas saimniekošanas metodes, lai piedāvātā produkcija būtu ekoloģiski tīra mūsu patērētājam Latvijā un visā pasaulē. Saviem klientiem vēlamies piedāvāt no smiltsērkšķiem ražotus produktus. Sadarbojamies ar citiem izejvielu ražotājiem Latvijā un pasaulē, radot veselīgus un dabīgus produktus. Smiltsērkšķu namiņa viesiem vēlamies radīt mājīgu un mierīgu atmosfēru, piedāvājot arī īpašu rituālu-smiltsērkšķu tējas baudīšanu. Smiltsērkšķu dārzs ir vieta, kur var pilnībā izbaudīt fantastiskas un mierpilnas brīvdienas un radīt skaistas brīvdienu atmiņas!

Lieto un baudi mūsu saimniecības lolotos smiltsērkšķu produktus. Lai mūsu darbs un sapnis tiek arī līdz Jums. Lai sniedz veselību, spēku un prieku.

Uz tikšanos Smiltsērkšķu namiņā, Iršos, Aizkraukles novadā!


Ar mīlestību no Just Bio smiltsērkšķu dārza!🧡


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.