Smiltsērkšķu namiņš

Laipni lūdzam Smiltsērkšķu namiņā, kur atpūta sākas smiltsērkšķu ogu krūmu ielokā. Latvijas daba ir brīnumaini skaista pavasarī, kad asniņš tikko spraucas no zemes, vasarā, kad gaiss virmo no karstuma, rudenī, kad labība un smiltsērkšķu ogas ir pilnbriedā un ziemā, kad sniegs zaigo kā dimanti. 

Smiltsērkšķu namiņa arhitektūra ir klasiska un vienlaicīgi moderna. Lielie namiņa logi ļauj dabu ienest telpā, kas katrā gadalaikā rada savu unikālu sajūtu. Namiņam ir rūpīgi veidots plānojums, kur funkcionāli pārdomāts katrs centimetrs. Guļamzona - mansards ir izveidota virs virtuves un vannas istabas. Ergonomiska vannas istaba. Nelielajā dzīvojamā istabā sajutīsiet plašumu, ko rada augstie griesti un liels logs ar izeju uz terasi. 

Namiņš aprīkots ar visu nepieciešamo atpūtai 4+1 personām.  Viss nepieciešamais vannas istabā, virtuvē, guļamvietās. Baudi arī kamīnu un grilu. Miesas un gara atjaunošanai tiek piedāvāts ar malku kurināms kubls ar hidromasāžu un LED apgaismojumu. Viesi var izmantot ogu krūmu alejas mierīgām pastaigām un skaistām fotosesijām. Vasaras sezonā saimniecības mežos var ogot un sēņot vai vienkārši doties mierīgās pastaigās un ieelpot dabas smaržu.

Smiltsērkšķu namiņa viesiem vēlamies radīt mājīgu un mierīgu atmosfēru, piedāvājot arī īpašu rituālu - smiltsērkšķu tējas baudīšanu. Smiltsērkšķu namiņš ir vieta, kur var pilnībā izbaudīt fantastiskas un mierpilnas brīvdienas un radīt skaistas brīvdienu atmiņas!

Maksa par 1 nakti (līdz 2 pieaugušajiem) - €85*

Maksa par 2 naktīm (līdz 2 pieaugušajiem) - €150* 

Maksa par kublu - €70

Par citu palikšanas periodu un cenām sazināties individuāli!

Maksimālais viesu skaits 4 pieaugušie + bērns, kurš neaizņem papildus gultasvietu.

*Katra nākamā persona no 18.g.v. + €20.

*Bērniem līdz 17.g.v. papildus cena netiek piemērota.

Ierašanās namiņā no plkst. 15.00, izrakstīšanās līdz plkst. 12.00

Pēc rezervācijas saņemšanas 24 stundu laikā nosūtīsim Jums rēķinu uz Jūsu norādīto e-pastu. Apmaksas termiņš - 3 dienas.

Izvēlies atpūtu mūsu Smiltsērkšķu namiņā un baudi dabas skaistumu!

Rezervācijas kalendārs

⬇️

Rezervē atpūtu!

Smiltsērkšķu namiņa noteikumi šeitAtstāj savu atsauksmi!

Kā Tu vērtē savu viesošanos Smiltsērkšķu namiņā?

Paldies, ka atstāji savu atsauksmi!

Viesu atsauksmes

Namiņš ir ļoti skaists, patīkama komunikācija ar saimniekiem. Ļoti skaista lokācija, daba, klusums. Kā arī patīkams kubls. Mājiņa ļoti tīra.

Liene Helēna

Brīnišķīga atmosfēra, pilnīgā saskaņā ar dabu, prom no civilizācijas, bet tomēr - turpat blakus. Vakara kubls zem zvaigžņotās debess bija maģisks. Rīta putniņu čivināšana un aizkaru plīvošana bija pasakaina. Paldies saimniekiem par izdomu vissmalkākajos dizaina risinājumos!

Ilze

Ļoti jauki, silti un mājīgi! Ideāla atmosfēra, patīkami, viesmīlīgi saimnieki. Paldies, paldies, paldies par radīto sajūtu un mieru! Brauksim vēl! :) Veiksmi turpmāk, lai daudz atpūtnieku!

Hārdijs un Elza
Smiltsērkšķu namiņš tapis pateicoties ES Leader finansējumam.

Projekta numurs: 22-04-AL08-AO19.2104-000001